Skip to content

RAIFFEISEN STAVEBNÍ SPOŘITELNA NABÍZÍ ÚVĚR PRO LEPŠÍ BYDLENÍ JIŽ OD 3,5 % p.a.


Verze pro tiskOdeslat stránku e-mailemPDF verze
Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) je jednou z nejvýznamnějších společností poskytujících finanční služby na trhu bydlení v České republice. Jsme silnou důvěryhodnou značkou s tradicí již od roku 1862.
 
V sousedním Rakousku je stavební spořitelna Raiffeisen Bausparkasse se svým 30% podílem na trhu jedničkou mezi tamními stavebními spořitelnami. Raiffeisen Bausparkasse je velmi úspěšná i na Slovensku, v Chorvatsku a Rumunsku.
 
RSTS je v posledních letech stále úspěšnější v úvěrování. Těší nás, že v objemu nově poskytnutých úvěrů jsme od roku 2009 na druhém místě mezi stavebními spořitelnami v České republice. V loňském roce jsme poskytli našim klientům 19 750 úvěrů v celkové výši 10,7 miliard korun a za prvních sedm měsíců  letošního roku jsme dosáhli ještě vyššího nárůstu než v roce 2009. V dubnu letošního roku jsme překonali náš úvěrový rekord v celkovém počtu 2216 nových úvěrů poskytnutých na lepší bydlení. Za tyto vynikající úspěchy vděčíme jednak kvalitní produktové nabídce, rychlému procesu zpracování a schvalování úvěrových žádostí, ale samozřejmě i síti výkonných finančních specialistů, u nichž klademe velký důraz na soustavné vzdělávání.
 
Jsme hrdi i na náš úspěch v soutěži finančních produktů Zlatá koruna, kdese na předních místech umístily hned dva naše produkty – Nízká hyposplátka a úvěr Helios. Překlenovací úvěr Helios, který je prvním úvěrem na českém trhu vytvořeným speciálně pro financování fotovoltaického zařízení, se letos dokonce umístil na 3. místě v Ceně veřejnosti a na stupních vítězů byl jediným reprezentantem produktů stavebních spořitelen.
 
U Raiffeisen stavební spořitelny můžete získat:

- úrokovou sazbu pouhých 3,5 % p.a. u řádného úvěru ze stavebního spoření

- garanci pevné výše úrokové sazby po celou dobu splácení úvěru ze stavebního spoření

Rádi Vám pomůžeme a poradíme při řešení otázek spojených s Vaším lepším bydlením.

Raiffeisen stavební spořitelna
Přiložené soubory
Kontaktní informace
Společnost: 
Raiffeisen Stavební spořitelna a.s.
Kontaktní osoba: 
Elena Nováková
Email: 
ENovakova@obchod.rsts.cz
Telefon: 
377 235 727
Kam dál?
X
Loading
sfy39587p01