Skip to content

Navštivte květnový Frýdecko-Místecký veletrh


Verze pro tiskOdeslat stránku e-mailemPDF verzeIV.ročník Frýdecko-Místeckého veletrhu nabídne mnoho inspirativního pro všechny, kteří uvažují o stavbě nového domu nebo chtějí zahájit opravy, rekonstrukce či  modernizace bydlení, uvažují o koupi nového vozu, ale také pro všechny, kteří se chtějí  pobavit.

V prostorách Víceúčelové sportovní haly – zimního stadionu ve Frýdku-Místku proběhne IV. ročník Frýdecko-Místeckého veletrhu s podtitulem STAVBA-BYDLENÍ-ZAHRADA-AUTO-ZÁBAVA. Brány Víceúčelové sportovní haly se otevřou od pátku 21. až do neděle 23.května vždy v době od 9.00 hod. a uzavřou se v 18.00 hod.

Mohu prozradit, že Frýdecko-Místecký veletrh opět proběhne současně s poutí Radia Čas a je bohatý na novinky, nově zaváděné technologie, nabídku kvalitních služeb a odborné poradenství.

Velký zájem je v posledních týdnech o dotační program Zelená úsporám – na veletrhu se představí i firmy do tohoto programu zapojené. Součástí veletrhu bude i nabídka automobilů a bude zde mít stánek i magistrát.


A co konkrétně stavební část výstavy nabídne?

Nabídka vystavujících firem je opravdu bohatá a již nyní se s ní můžete předběžně seznámit. Široká škála stavebních a izolačních materiálů, ale i zateplovací systémy, omítky, barvy, nátěrové hmoty pro interiér i exteriér, tmely, čističky odpadních vod, izolace vlhkého zdiva. Představí se zde firmy zabývající se výrobou oken a dveří, pokládkami dřevěných podlah,  kompletním řešením staveb, projekty rodinných domů. Dále pak budou ke shlédnutí venkovní i interiérová svítidla, koupelnová svítidla, podlahové vytápění, solární panely včetně informací o jejich montáži. 

V posledních letech je stále aktuální téma úsporného vytápění, což splňují na trhu dostupná tepelná čerpadla. Jde o zcela automatický, bezobslužný topný systém s velmi komfortním ovládáním. Další možností je celková regulace vytápění budov, použití vzduchotechniky, klimatizace, … . Objeví se zde i komínové a ventilační hlavice.

Hospodyňky jistě zaujme titanové nádobí pro zdravé vaření, výrobky a služby firmy, která nabízí úklid domácností, či bioenzymy – bakterie do odpadového potrubí nebo výrobky pro odstraňování vodního kamene.

Pro pány bude jistě lákavá nabídka garážových vrat, systémy z oblasti zdravého spaní včetně postelí, roštů, matrací a přikrývek či různé druhy nářadí a mnoho dalšího.

Pro ty, kteří chtějí relaxovat je připravena zajímavá nabídka masážních přístrojů pro domácí využití.

A to ještě není vše,  pro návštěvníky všech věkových kategorií bude připraven bohatý zábavný doprovodný program, který proběhne na plochách vedle haly. Pouť Radia Čas ve spolupráci se Statutárním městem Frýdek-Místek nabídne vše co k pouti patří, tzn. kolotoče, dobré pivo, jídlo, pro děti sladkosti a hračky.

Po celou dobu výstavy bude probíhat košt bylinných likérů z produkce Beskydské likérky, s možností zakoupení. Návštěvníci zde budou moci ochutnat likér Lysá hora, Lašský likér, aj.
 
Na výstavě čekají odborníci, kteří jsou připraveni zodpovědět veškeré dotazy návštěvníků. Nenechte si proto ujít veletrh stavebnictví a bytového vybavení. Jedním slovem máte se na co těšit a věřím, že si zde každý najde to co potřebuje ke splnění svých záměrů a využije získaných informací a kontaktů ve svůj prospěch.
Frýdecko - Místecký veletrh
Kontaktní informace
Společnost: 
Omnis Olomouc a.s.
Kontaktní osoba: 
Ing. Veronika Hasalová
Email: 
hasalova@omnis.cz
Telefon: 
587 433 323
Webové stránky: 
http://www.omnis.cz
Profil společnosti: 
OMNIS Olomouc, a.s. se řadí mezi 10 největších pořadatelů veletrhů a výstav v ČR. Specializujeme se na organizaci veletrhů v krajských městech a regionálních centrech. Jádro činnosti tvoří stavební a elektrotechnické veletrhy a výstavy, výstavní portfolio doplňují zavedené výstavy jako např. Svět reklamy, Moderní žena, aj. Díky devatenáctiletým zkušenostem jsme schopni garantovat vyrovnanou kvalitu organizace a reklamy u všech výstav, ve všech regionech.
Kam dál?
X
Loading
sfy39587p01