Skip to content

Zasáhněte velký počet novinářů. Napřímo a měřitelně.

Verze pro tiskOdeslat stránku e-mailemPDF verze

Služba PressBOX zveřejňuje vaše články a tiskové zprávy a distribuuje je přímo do rukou novinářů a médií. Média, tisk a odborná veřejnost mají k vašim zprávám okamžitý a bezplatný přístup. Vaše šance na to, že o Vás tisk a odborná veřejnost bude vědět a psát, se s pomocí služby PressBOX výrazně zvýší.


Komu je služba určena

Služba je primárně zaměřena na vystavovatele navštěvující výstavy a veletrhy.


Co Vám služba přinese

Když zveřejníte zprávu na našem serveru, automaticky se dostává do rukou množství zajímavých adresátů. Našimi cílovými návštěvníky jsou novináři, prodejci a odborníci z nejrůznějších oblastí, kteří vyhledávají nejzajímavější aktuality firem, sledují, kdo co uvádí na trh, kdy a kde se konají tiskové konference, jaké produkty jsou představeny na různých výstavách, jaké závěry přinesly vybrané konference atd.

Tito lidé nemají čas na to, aby navštěvovali webové stránky jednotlivých firem a tam vyhledávali novinky. Používají náš web, na němž se dostanou k široké škále aktualit okamžitě.

Vaše zprávy poskytujeme také formou RSS a emailových notifikací, takže i když cíloví odborníci nenavštíví naše stránky, budou o novinkách včas informováni.

U vašich zpráv sledujeme statistiky jejich návštěvnosti. Nemusíte pochybovat o tom, zda si vaši tiskovou zprávu někdo přečetl. S námi přesně víte, kolikrát byla zhlédnuta.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů při publikování vašich zpráv jsme Vám 24 hodin denně k dispozici.


Jak to funguje?

  1. Zaregistrujete se
  2. V e-shopu zakoupíte kredit na publikování zpráv.
  3. Publikujete zprávy
  4. U své zprávy sledujete statistiky návštěvnosti
  5. Po ukončení výstavy Vám pošleme detailní zprávu o návštěvnosti
X
Loading
sfy39587p01