Skip to content

Relevantní novinky z výstav na dosah ruky

Verze pro tiskOdeslat stránku e-mailemPDF verze

Služba PressBOX Vám přináší významné novinky, články a presskity vystavovatelů přehledně a na jednom místě. Nemusíte pracně prohledávat různé weby výrobců a výstav, abyste se dozvěděli, co je nového. Po bezplatné registraci získáte přístup i k odběru RSS a emailových upozornění na novinky, které vás zajímají.


Komu je služba určená

Služba je primárně zaměřena na novinky z výstav a veletrhů. Je pro každého, kdo se o tento typ zpráv zajímá.


Co Vám služba přinese

Stránky Vám přinášejí informace od výrobců a vystavovatelů produktů a služeb ve vašem oboru. Obsah je roztříděn jednak podle oborů a jednak podle výstav. Ať už se tedy zajímáte o novinky z oboru nebo o novinky, které přináší konkrétní výstava v oboru, zprávy u nás můžete prohlížet podle obou kritérií.

Novinky z jednotlivých kategorií můžete odebírat pomocí své RSS čtečky, nebo si nechte zasílat přehledy novinek emailem. (pozn. odběr je přístupný pro registrované uživatele)

Protože firmy za zprávy platí, jsou informace v nich relevantní a texty jsou psány kvalitně. Ke zprávám mohou být přiloženy i přílohy ve formě obrázků, presskitů, prezentací, brožur a dalších materiálů, které Vám usnadní přípravu článků či odborných prací.

Jak to funguje?

  1. Zaregistrujete se
  2. V profilu si nastávíte odběr zpráv emailem dle vámi preferovaných kategorií*
  3. Přidáte si do vaší čtečky RSS zdroj*
  4. Odebíráte novinky

* přístupné pouze pro registrované uživatele Registrace je pro odběratele článků bezplatná.

X
Loading
sfy39587p01